logo

ÇAKIR, DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, İlçede esnaf ziyaretlerini sürdürerek, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasından ‘EVET’ çıkması yönünde destek istedi.

Çakır, beraberinde bazı yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili ile birlikte; Erdemir Caddesi üzerindeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

İşyerlerini tek tek ziyaret eden Çakır, esnaflara ‘bereketli kazançlar’ temennisinde bulundu, çalışanlara kolaylıklar diledi. 16 Nisan’da yapılacak olan ve Anayasada 18 maddenin değişmesini öngören halk oylamasına ilişkin esnafları bilgilendiren Çakır, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin çift başlılığı ortadan kaldıracağını ve istikrarı sürekli kılacağını söyledi.

Kendisine yöneltilen soruları ve sıkıntıları da yakından dinleyerek içtenlikle yanıtlayan Çakır, halk oylamasından güçlü bir ‘EVET’ çıkması durumunda sorunların çok daha kısa sürede çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

Çakır’ın esnaf ziyaretleri esnasında kadın ve gençlik kolları yöneticileri de esnaflara ve cadde üzerindeki vatandaşlara, içerisinde Anayasada değişikliği öngörülen 18 maddenin içeriklerinin anlatıldığı ‘EVET’ broşürleri dağıttılar. Esnaf ziyaretlerinde Çakır’a eşlik eden yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri de vatandaşların kendilerine Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ilişkin yönelttikleri soruları yakından dinleyerek, detaylı bir şekilde yanıt verdiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş