logo

Beşiktaş kutlamalarına Bilborden göndermesi…

Münferit Kartallar Grubu, Kdz. Ereğli’de pandemi kurallarını hiçe sayarak, devlet kurumlarını ve yetkililerini zor duruma sokan Beşiktaş Taraftarları Derneğine göndermede bulundu.

Kdz. Ereğli’nın çeşiti cadde ve sokaklarında bilbordlardan kutlama yapan Münferit Kartalllar‘ın sosyal medya paylaşımı şöyle;

‘Bağlı bulundukları dernekten 2 yıl önce istifa eden ve oluşumlarına Münferit Kartallar diyen 40 kişilik bir grup olan Beşiktaş taraftarı2020-2021 sezonunda Beşiktaş‘ın lig şampiyonu olması ayrıca Ziraat Türkiye Kupasını kazanmasının ardından bir araya gelerek dünyanın ve ülkenin de içinde bulunduğu pandemi koşullarını dikkate alarak halk ve insan sağlığı tehlikeye atmamak adına kutlama yapmama kararı aldı.

Münferit Kartallar, Kdz. Ereğli‘nin çeşitli yerlerindeki bilbordlara astıkları afişlerle Beşiktaş‘ın şampiyonluğunu tüm Kdz. Ereğlili taraftarlarla paylaşmaya karar verdiklerini ifade ettiler.

Pandemide kutlama öyle değil, böyle yapılır!..

Pandemi koşullarının iyileşmesine takiben artık bilindik hale gelen Beşiktaş Donaması  Kdz.Ereğli‘de de yaşatmak istediklerini dile getiren Münferit Kartallar; çıkarsız, kalbi sadece Beşiktaş için atan tüm Beşiktaşlılar ile birlikte nice şampiyonlukları Beşiktaşlılık ruhuna uyacak şekilde tekne turu ile taçlandıracaklarını söylediler.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.