logo

BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Türk Kızılay’ı Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Kandilli’de evi yanan aileyi ziyaret ederek durum tespiti yaptı. Karameşe ailesinin yanından ayrılan Kızılay ekibi daha sonra Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı ziyaret ettikten sonra belde de maske, dezenfektan ve eldiven dağıtımı gerçekleştirdi.

Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, beraberinde yönetim kurulu ve gönüllü Kızılay üyeleri ile birlikte Dün gece saatlerinde evleri tamamen yanan Karameşe ailesini ziyaret etti. Yanan evde durum tespiti yapan Kızılay Başkanı Yaşar Ciğer ve ekibi, Bilal ve İlhan Karameşe Kardeşlere nakit, gıda ve barınma ile ilgili yardımlar yapıldı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılay’ı Ereğli Şube başkanı Yaşar Ciğer “Karameşe ailesinin evinin tamamen yanmasından dolayı büyük üzüntü duyduk. Kızılay olarak şu anda yapılması gereken yardımlarımız gerçekleştirdik. Kızılay olarak yardımlarımız devam edecek” dedi. Ciğer ve ekibi, ,yardımların teslim edilmesinin ardında ailenin yanından ayrıldı.

BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER..

Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve beraberindeki heyet daha sonra Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kızılay olarak Koronavirüs salgınında ilçe ve köylerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ziyaretin ardından Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve beraberindeki heyet, esnaf ve vatandaşlara de maske, dezenfektan ve eldiven dağıtımı gerçekleştirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx