logo

BEKTAŞ, KOLTUĞU TÖRENLE DEVİR ALDI…

Kozlu Belediyesi’nde devir teslim töreni düzenlendi. Belediye önüne konulan çelengin ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Belediye Başkanı Ali Bektaş, makamında yaptığı açıklamada keskin ifadeler kullandı.

Belediyede her işin kanuni nizamına göre yapılacağını belirten Bektaş “Bu belediyeden halkın takdiri olmadan hiçbir imar değişikliği geçmeyecek. Bundan yana en ufak sıkıntınız olmasın. Vatandaşın istemediği hiçbir imar değişikliği geçmeyecek” dedi

BEKTAŞ: “BELEDİYENİN BORÇLARI VE HARCADIĞI BİR KURUŞ BİLE İNTERNET SİTEMİZDEN YAYINLANACAK”

Bektaş, belediyenin ve belediye personelinin bir saygınlığı olduğunu belirterek şöyle konuştu;

“Belediyede harcanan bütün paralar, harcanan tek kuruş para bile belediyenin internet sitesinde yayınlanacak. Bugünden itibaren bütün borçların listesi internet sitemizde yayınlanacak. Her ay sonunda ne kadar ödenmiş hepsi açıklanacak. Yetimin hakkı yenilmeyecek, bir tek kuruşun bile hesabı verilecek. Hepiniz bunu takip edin, bu çok önemli. Bizim iyi niyetten yaptığımız hizmetlerin evraklarını sonradan yetiştiremediğimiz için şaibeli bir iş gibi gözüküyor. Bundan sonra her iş kanuni nizamına göre yapılacak. Şeffaf ve açık olacağız. Bu belediyeden halkın takdiri olmadan hiçbir imar değişikliği geçmeyecek. Bundan yana en ufak sıkıntınız olmasın. Vatandaşın istemediği hiçbir imar değişikliği geçmeyecek. Bu belediye herkesin esas duruşa geçtiği saygın bir belediye olacak. Öyle bir kurumsallaşacak ki belediye çalışanı ve belediye herkes tarafından saygı görecek. Ali Bektaş iyi niyetlidir, iyi adamdır deyip de boşluk olmayacak. İyilik başka bir şey. Ben yine iyi olacağım ama disiplinli olacağım. Biz yola çıktıklarımızı yolda bize katılanlara satmayacağız. Kimle yola çıktıysak onunla yola devem edeceğiz. Kandil’den talimat alanlarla iş birliği yapanlar bu belediyeye giremeyecek.”

Ali Bektaş, Kerim Yılmaz devir teslim törenine katılmayınca görevi, Belediye Meclis Üyesi Tahsin Karaaslan’dan devraldı.

Haber : Öznur Güneş

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx