logo

BAŞARI BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde ilçede ki bir çok okulda hırsızlık yaptığı iddia edilen zanlının yakalanmasında ve adalete teslim edilmesinde emeği geçen Emniyet Müdürü Erkan Tektaş ile 13 polis memuruna gösterdikleri başarıdan dolayı ‘Başarı Belgesi’ verildi.

İlçede ki okullara girerek hırsızlık yaptığı belirlenen zanlı, İlçe emniyet müdürlüğü ekiplerince 29 Ocak 2017 yakalanarak adalete teslim edilmişti. Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu’nun makamında düzenlenen törende, başarı gösteren personele Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu tarafından ‘Başarı Belgesi’ verildi. Törende konuşan Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ” Halkımızın can ve mal güvenliği için gece gündüz fedakarca çalıştığınızı biliyorum. Sizler Devletimizin vitrine koyduğu kişilersiniz. Çalışmalarınızda örnek davranış içinde milletimizin de takdirini kazanmalısınız. Sizlere güveniyorum ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum” dedi.

Eskioğlu konuşmasının ardından Emniyet Müdürü Erkan Tektaş ile polis memurları Ömer Karagöl, Murat Nergiz, Hannan Gültekin, Ahmet Bedi, Yüksel Özdemir, Ergün Ak, Alpaslan Değirmencioğlu, Mehmet Durdu, Nihat Çınar, İbrahim Göksoy, Metin Görmez Ve Ergün Görgülü’ye Başarı Belgelerini teslim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx