logo

10 Eylül 2019

ALAPLI BELEDİYESPOR’A MÜDÜR DESTEĞİ…

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’a destek ziyareti yapıldı. 

Alaplı İlçesinde bulunan Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci Alaplı Belediyespor idmanına giderek tatlı ikramında bulunarak takıma yeni sezonda başarı diledi.

Okul Müdürü Teyfik Cengiz Demirci beraberinde okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Polat Ulus ile Alaplı Şehir Stadına giderek sezon hazırlıklarına başlayan Alaplı Belediyespor idmanını ziyaret etti. Takıma tatlı ikramında bulunan Demirci ‘bizler ülkenin geleceği gençleri yetiştirerek ülkemize hizmet ediyoruz. Bu görevi spor kulüplerinin de yaptığına inanan birisiyim. Okul kadar spor kulüpleri de birer eğitim yuvasıdır. Yeni sezonda İlçemizin tek Süper Amatör Lig takımı olan Alaplı Belediyespor’umuza başarılar dilerim’ dedi. 

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini ve şaşkınlığını dile getiren Alaplı Belediyespor Antrenörü Gökmen Başoğlu ‘uzun zamandır burada Alaplı Belediyespor Antrenörlüğü görevini icra ediyorum. Hiç bu kadar şaşırmamış ve mutlu olmamıştım. Bu nazik hareketi ile Okul Müdürümüz hem şaşırttı hem bir hayli bizleri mutlu etmiştir. Spora verdiği desteği ve önemi görmek çok güzel. Bu davranışın örnek olacağı inancı ile müdürümüze tekrardan teşekkür ederim’ dedi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş