logo

ALAN, ÇOCUKLUK ARKADAŞINI AĞIRLADI…

CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, İl Başkanı Hakkı Güney, Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar ve Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Atınç Kayınova ile birlikte bugün Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alanı makamında ziyaret etti.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, ziyarette şunları konuştu;

“Biz başkanımla aynı jenerasyonuz. Daha önce ki konuşmalarımızda kendisi milletvekili değil ama belediye başkanı olmak istediğini söylemişti ve aradan yıllar geçti ben milletvekili oldum, kendisi de belediye başkanı oldu. Bunlar hep halkın takdiri. Bu gençliğimin yeni bir jenerasyonu Zonguldak siyasetinde ve Türkiye siyasetinde olacağının birer göstergesidir. Açıkçası ne benim ne de belediye başkanımızın Zonguldak halkını hayal kırıklığına uğratma şansımız yok. Çünkü bir gençliğe giden yolun köprüsüyüz. Şu anda bu nedenle yaptığımız her icraat, yaptığımız her ziyaret ve konuştuğumuz her söz bu doğrultuda Zonguldak’a katkı verecek şekilde olacak. Ben değerli başkanıma başarılar diliyor ve karşılaştığı her engelde her sıkıntıda Zonguldak’ın menfaatleri doğrultusunda bizim ona yardımcı olacağımızı yanında olacağımızı her an birbirimize ulaşarak Zonguldak’ın önünü gelecek nesillere açacağımıza inanıyoruz. Sıcak karşılama ve samimiyet içinde çocukluk arkadaşıma teşekkür ediyorum.”

 ALAN: “ARTIK KENETLENME ZAMANI”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ise şöyle konuştu; “Ben de çocukluk arkadaşımı ve sayın vekilimi ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Vekilimiz Zonguldak’ı mecliste temsil ediyor ve biz de belediye başkanı olarak görev yapıyoruz. Hep beraber Zonguldak’ın ihtiyaçlarını karşılamak için gayret sarf ediyoruz. Zonguldak’ımızın kaybedecek zamanı olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Artık kenetlenme zamanı, birlik ve beraberliğimizi arttırma zamanı. Zonguldak’ımızın yıllardır çözülmeyi bekleyen sorunları var ve inşallah bu sorunları bu dönem içerisinde hep beraber Ankara’daki 5 milletvekili ya da Zonguldak’taki tüm siyasi partilerimizle baş başa vererek sorunları çözeceğiz. Ben çok verimli bir 5 yıl geçeceğine inanıyorum. Bunun da adımlarını atıyoruz, belediyedeki meclisteki birlik ve beraberlik hat safhada ve bunu daha da ileri taşıyacağız. Vatandaşın istediği bizden hizmetten başka bir şey değil. Birlik ve beraberliğimizi arttırdığımız sürece kazanan Zonguldak olacaktır. Ben tekrar sayın vekilime, il başkanım, ilçe başkanı ve meclis üyesi arkadaşıma çok teşekkür ediyor ve kendilerini burada ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ediyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty