logo

9 şahıs, 4 araç daha yakalandı…

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı’nca, “Tam Kapanma Denetimleri” kapsamında, salgın tedbirlerine vatandaşların uyumunu artırmak ve alınan tedbirlerin kontrollerini sağlama amacıyla, il giriş/çıkışlarının takibi için kurulan (5) sabit yol kontrol noktası ve il sınırları içerisine kurulan (10) yol kontrol noktası olarak toplamda (15) yol kontrol noktası ile seyahat izin belgesi, görev belgesi ve HES kodu gibi kontrollerine başlanıldı.

Zonguldak Valiliğinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“15 Mayıs 2021 günü (309) personelin katılımıyla il giriş/çıkışlarında (5) sabit noktada, il içi (10) yol kontrol noktasında (7.081) şahıs, (5.927) araç kontrol edilmiş olup, çeşitli suçlardan araması bulunan (9) şahıs ve (4) araç yakalanmıştır. Bununla birlikte tam kapanma kapsamında (464) personelin katılımıyla (287) devriye ve Zonguldak İl J.K.lığı Karargâhından Takviye Kuvvet Görevlendirilmesi kapsamında (7) Ekip, (14) personel katılımıyla icra edilen denetimlerde kısıtlamaları ihlal ettiği tespit edilen (64) şahsa idari işlem uygulanması maksadıyla tutanak tanzim edilmiştir.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.