logo

6 KİŞİ YARALANDI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aralarında husumet buluna iki tarafın kavgasında 6 kişi yaralandı. Silah, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada iki kişi silahla vurulurken, iki kişi ise aldıkları bıçak darbeleri ile yaralandı. Diğer iki kişi ise darp edildi.

 

Olay ilçeye bağlı Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre B.Ö. oğlu B.Ö. ve yanındakilerle birlikte husumetlisi olduğu ve aynı mahallede oturdukları M.G. ve kardeşi M.G. yi piknik alanı mevkiine çağırdı. Burada başlayan tartışma kısa sürede kavgaya döndü.

 

Kavgaya M.G. ve M.G. kardeşlerin arkadaşları M.Ç. ve S.Ç. de karıştı. Çıkan kavgada silahına davranan B.Ö., M.Ç: ile S.Ç. yi ayaklarından vurdu. M.G. ve M.G. ise aldıkları bıçak darbeleri ile yaralandı. Polisin olay yerine gelmesi ile sona eren kavgada silahla yaralanan M.Ç. ve S.Ç. Özel Echomar hastanesine, M.G. ve M.G. devlet hastanesine, B.Ö. ile oğlu B.Ö. ise ilk olarak Özel Anadolu hastanesine ardından ise Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

 

Özel Echomar hastanesine kaldırılan S.Ç. nin sol ayağına isabet eden mermiden dolayı kemiğinin kırıldığı ve ameliyata alınacağı öğrenildi. M.Ç. nin ise merminin sağ ayak baldırından girip çıktığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

 

Kavgada bıçakla yaralanan M.G. ile kardeşi M.G. nin ise vücudunda aldıkları bıçak darbeleri nedeniyle kesikler oluştuğu Devlet hastanesinde tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Yaralılardan M.G. daha sonra Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine sevk edildi.

 

Kavgada yaralanan B.Ö. ile oğlu B.Ö. ise Özel Anadolu hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırıldıkları Özel Anadolu hastanesinden Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

 

Yaşanan olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.